Автомобильный справочник донецкой области это – автомагазины сто автосалоны Донецка Горловки Мариуполя Краматорска Артемовска Харцызска Славянска Красноармейска и других городов донецкой области. Вы очень быстро сможете найти автомагазин сто автосалон своего города воспользовавшись поиском в разделах автомагазины автосервисы и автосалоны на нашем автосайте донецкого региона. Зарегистрировать ваше предприятие в авто справочнике области можно Здесь. Так же вашему вниманию Автобазар Донецка и всей Донецкой области. Продажа автомобилей легковых, грузовых, спецтехники, мотоциклов, автозапчастей, гаражей и.т.д

Inter Cars Ukraine Донецкий филиал

Адрес: Донецк, ул. Сигова 2-в
Телефон:
(062)386-80-90 (многоканальный)
Электронная почта: intercars@intercars.dn.ua
Корпоративный сайт: www.intercars.dn.ua
График работы: Понедельник - Пятница 9:00 - 19:00 Субота 9:30 - 17:00 Воскресенье - Выходной

Подробно о предприятии:

Компанія Inter Cars Ukraine на ринку автозапчастин з 2000 року і представляє в Україні найбільшого в Східній Європі торговця запчастинами Inter Cars S.A. (м. Варшава, Польща).

Inter Cars S.A. була заснована в 1990 році в Варшаві. На сьогодняшній день Inter Cars S.A. є найбільшим постачальником автомобільних запчастин не тільки у Польщі, а також у цілому регіоні Центрально-Східної Європи. Inter Cars S.A. має 123 філії у Польщі та 54 відділи у Чехії, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Румунії, Литві, Бельгії, Італії та на Україні. Пропозиція Inter Cars S.A. нараховує 160 000 найменувань запчастин до автомобілів. Площа першого помешкання фірми складала 300 м2, зараз центральний офіс знаходиться під Варшавою, в м.Чоснув, площа якого на сьогодні складає 17 000м2.

Паралельно із дистрибуцією запчастин до легкових і вантажних автомобілів, що є основною діяльністю Inter Cars S.А., фірма веде продаж легендарної марки мотоциклів TRIUMPH. Inter Cars S.А. також володіє двома дочірніми підприємствами: з 2003 р. - LAUBER, що займається регенерацією автозапчастин і з 2004 р. - FEBER, що виробляє причепи до вантажівок

Компанію Inter Cars Ukraine було започатковано у 2000 році в м. Хмельницький, де зараз знаходиться Хмельницька філія. Inter Cars Ukraine входить в асоціацію ATR International AG, що поєднує основних найбільших європейських постачальників автозапчастин до автомобілів.


Просмотров: 4091


Вход в личный кабинет
логин
пароль
Регистрация
Добавить отзыв о работе автомагазина

Смотреть все отзывы

Вернуться

Inter Cars Ukraine Донецкий филиал (Донецк) предлагает: